Přeskočit na obsah
Domů » Reportáž – Farní ples 2019

Reportáž – Farní ples 2019

Rok se s rokem sešel a opět se naší farnosti podařilo zorganiovat tentokrát už 13. ročník Farního plesu. Na plese jsme mohli obdivovat výkony dívek ze Sokola Lubná. Sdílet nadšení a radost z tance díky dívčí sebranické skupině Tanečko. Vrcholem pak bylo ladné a barevné vystoupení žen ze skupiny LADIES OF SEBRCITY. Na plese vládla pohodová atmosféra, kterou svým umem podpořili i muzikanti ze skupiny MIX-mini. Kdo si potřeboval odpočinout a nabrat nové síly, mohl vyzkoušet výbornou kuchyni. 

Díky darům a sponzorům jsme mohli zkusit štěstí v bohaté tombole. Zbývá poděkovat všem viditelným i „neviditelným“ organizátorům, díky kterým jsme se my všichni ostatní mohli na plese dobře cítit a bavit.

Bohuslav Kysilka

Spread the love