Přeskočit na obsah
Domů » Reportáž – Akademie Dona Boska

Reportáž – Akademie Dona Boska

V neděli 24. února 2019 se v místním kulturním sále v Sebranicích uskutečnila Akademie Dona Boska. Na začátku nás přivítal a celý program uváděl hlavní organizátor Petr Zelinka. Poté jako první vystoupili ministranti ze scénkou ze života Dona Boska. Pak následovala pěvecká vystoupení Dětské scholičky a Scholy mládeže. Asi největší smích se šířil sálem při úchvatném vyprávění Jardy Flídra. Svoje taneční schopnosti nám ukázala děvčata z tanečního kroužku. Ještě před
přestávkou jsme shlédli scénku Spejbla a Hurvínka. 

Následovala hodinová přestávka na občerstvení a vzájemné sdílení. Děti mohly během pauzy vyrábět
nápadité drobnosti z papíru. Po přestávce předvedly svoje herecké výkony pod vedením Pavla Krejsy děti ze Širokého Dolu v pohádce O napravené
panovnici. Jejich vystoupení mají rok od roku stále vyšší úroveň. 

Poděkování
zaslouží všichni, kdo se nebáli a vystoupili na jevišti a připravili nám tak příjemné odpoledne. Hlavní dík patří organizátorům Petru Zelinkovi a ASC.

Spread the love