Přeskočit na obsah
Domů » Pozvánka – Noc kostelů 2019

Pozvánka – Noc kostelů 2019

V pátek 24.5.2019 v mnoha farnostech proběhne Noc kostelů. V naší farnosti postupně navštívíme kostel sv. Mikuláše, kapli Nejsvětější Trojice na Pohoře, kapli Nanebevzetí Panny Marie v Lezníku, kapli sv. Václava ve Stříteži, kostel sv. Jana Křtitele v Širokém Dole, kapli sv. Anny v Lubné, kde všude bude připraven krátký program pro účastníky Noci kostelů. Děti budou mít svou vlastní hru, po jejímž splnění dostanou malý dárek. Objednaný autobus sveze poutníky od 17,00 hodin z Lezníku přes Střítež, Široký Důl, a Lubnou do Sebranic, kde začne v 18,00 hodin mše svatá. Po stejné trase postupně navštívíme všechna jmenovaná místa. Společně s autobusem pojede doprovodný vůz, pokud by někdo ze starších nebo nemocných potřeboval kamkoli zavést nebo něco potřebného zařídit. Bližší program si můžete vyzvednout ve Velké síni.

Spread the love