Přeskočit na obsah
Domů » Reportáž – Farní den 2019

Reportáž – Farní den 2019

V neděli 18.8. během dopoledních mši svatých jsme se loučili s O. Petrem Zelinkou, který opouští naší farnost a odchází pracovat do Itálie. Děkujeme mu za jeho službu v naší farnosti, za práci s mládeží, za svátosti manželství, která uděloval, za svátost křtu, díky kterému otevřel Boží náruč i pro naše děti.

Na farní zahradě bylo připraveno bohaté občerstvení, od výborných buchet a řezů přes zeleninu až po řízky. Bylo to příjemné setkání lidí z farnosti, kdy jsme si mohli společně popovídat, na chvilku se zastavit a naslouchat si. Celý den nám k poslechu hrála dechová hudba z Bystrého. Děti společný čas trávili hrou na zahradě nebo tvořením v klubu. Je to příležitost jak vzájemně prohlubovat vztahy mezi lidmi ve farnosti. Velké díky patří těm, kteří nezištně přidali ruku k dílu a pomohli toto setkání připravit.

Monika Drobná

Spread the love