Přeskočit na obsah
Domů » Oslava svátku Dona Boska 2020

Oslava svátku Dona Boska 2020

V pátek 31. ledna proběhla u nás v kostele sv. Mikuláše v Sebranicích oslava svátku Dona Boska. Slavnostní mši sloužil Pavel Kadlečík spolu s Josefem Glogarem. Po mší bylo připraveno ve Velké síni výborné občerstvení, za které moc děkuje Marušce.

Bohuslav Kysilka

Řeč svátků a slavností přináší poselství, které zahřívá duši. Jsou přerušením každodenní šedé rutiny, chvílemi, při nichž se prožívá něco odlišného a příjemného. Jsou společnou radostí, znovuzískáním „ztraceného ráje“. Při těchto příležitostech se i dospělí dokážou uvolnit a ukázat jinou tvář. Svátky jsou příležitostí k vzájemnému přiblížení, k prohloubení komunikace a k projevům niternosti.

Ukázka z knihy Bruno Ferrera Vychovávej jako Don Bosco

Spread the love
Štítky: