Přeskočit na obsah
Domů » Pozvánka – Po stopách kamzíka Alpy

Pozvánka – Po stopách kamzíka Alpy

POZVÁNÍ Ahoj kamaráde, pokud ještě nevíš, co s prázdninami a nechceš je strávit celé na brigošce, a nebo naopak nechceš mít ani jeden den o prázdninách volný a hlavně: pokud tě baví cestovat, poznávat nová místa a lidi, chodit po horách a ne po té naší vysočině a ostatních českých „erádoby horách“, které jsi už 10x prošel s rodiči, když jsi byl malý a také, pokud máš rád řídký vzduch, adrenalin, východ slunce, jaký jsi ještě nezažil, také západní bohatou a progresivní zemi, pokud chceš zažít omšu, která se bude odehrávat už velmi blízko toho Nejvyššího, pak je pro tebe tato akce Po stopách kamzíka 2.0 jak ušitá! Vyšívaná akce. Přímo pro tebe. ANTONÍN ŠPAČEK Nejdříve ze všeho bychom ti měli představit našeho hostitele a hlavního průvodce salesiána Antonína Špačka. Tomuto chlapíkovi je sice už přes 60 let, ale jeho chuť do života, humor a síla jsou jeho hlavními přednostmi. V Curichu působí jako misionář už 18 let. A právě on nás pozval, abychom za ním v létě přijeli a poznali tam místní českou salesiánskou komunitu, města, kulturu a také nádhernou přírodu.  

Přihlášky a podrobné informace zde

Spread the love