Přeskočit na obsah
Domů » Pinpongový turnaj

Pinpongový turnaj

V sobotu 7. 3. 2020 se v Kulturním domě v Sebranicích uskutečnil již tradiční pingpongový turnaj neregistrovaných hráčů pod záštitou salesiánů. Turnaje se zúčastnilo 38 hráčů ze Sebranic a širokého okolí. Celý den se nesl v duchu napínavých sportovních výkonů, přátelské atmosféry a fair play. Díky propracovanému hernímu systému a dostatečnému množství pingpongových stolů si všichni účastníci zahráli velké množství zápasů. Po vyrovnaných odehraných zápasech se celkovým vítězem stal Miloslav Hnát z Pomezí. Na druhém místě se umístil František Hegr z Jedlové a na třetím místě skončil Radek Háp z Telecího. Krásné čtvrté místo obsadil Roman Coufal ze Sádku a na pátém místě se umístil sebranický účastník a organizátor Jiří Večeře. Závěrem bychom chtěli poděkovat gulášmistrovi Pavlu Kučerovi ze Sebranic a jeho odbornému asistentovi Pavlu Kysilkovi z Poličky za vynikající guláš a různé další speciality, bez kterých si už ani náš turnaj nedovedeme představit. Tento turnaj by se také nemohl uskutečnit bez našich štědrých sponzorů: ABPLAST, obec Sebranice, rodina Kučerova, Farma Říha, Pekárna Borová, Pekařství Vaněk.

Za organizační tým Anna Kopecká

Spread the love