Přeskočit na obsah
Domů » Křížová cesta – DOLANY

Křížová cesta – DOLANY

Již několikrát jsem se snažila blízkým lidem přiblížit vzácnou Komunitu Blahoslavenství v Dolanech u Olomouce. Je zvláštní, že vlastně ,,díky“ této těžké době se může činnost Komunity přiblížit i k nám přes youtube. Zřejmě by je nenapadlo takto vysílat v běžně plynoucím čase. Posílám Vám jejich křížovou cestu vysílanou dnes v poledne. Je mnoho verzí křížových cest, ale mám takový pocit, že právě tato je dnešní době šitá přímo na míru. Přijde mi natolik povzbuzující, že si ji nechci nechat pro sebe a napadlo mě, jestli by ji nešlo vložit na stránky farnosti, třeba by tato křížová cesta mohla pomoci naplnit klidem a nadějí ty, kteří pochybují a bojí se.

Srdečně zdravím Majka Kopecká.

V tomto příspěvku jsem povolil komentáře. Může to být prostor pro naše sdílení. Budu rád když tam napíšete co oslovilo třeba Vás. Děkuji Majce za sdílení. Bohuslav Kysilka

Omlouváme se za komplikaci – u tohoto videa uslyšíte zvuk jenom pokud použijete sluchátka!

Spread the love

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *