Přeskočit na obsah
Domů » Postní aktivita pro mladší děti

Postní aktivita pro mladší děti

Milé děti,
docela hezky jsme společně začali postní aktivitu „Poznáním Písma, poznávám Krista“. Bohužel v této době, kdy je náš kostel pro mše svaté uzavřený, nemůžeme plnit úkoly, které jste dosud dostávaly. Nic však nebrání tomu, abychom spolu komunikovali prostřednictvím našich farních webových stránek. Na každou postní neděli dostáváte úkol; starší děti lístečky z katechetického centra v Olomouci a menší děti lístky s úkoly, které můžete vždy s rodiči přečíst a případné úkoly vypracovat nebo vyluštit. Jakmile bude možné, abychom se v kostele opět sešli, přinesete všechny své lístečky a doplníme naši krásnou nástěnku ve Velké síni. A ještě k našim kartičkám, které jste dostávali během roku po mši svaté: pokud se sejdete v neděli s rodiči k nedělní modlitbě, případně budete s nimi sledovat mši svatou v televizi nebo v rádiu, dostanete po skončení „karantény“ všechny kartičky o které jste zatím přišly. Těším se na setkání s vámi a zdravím vás i vaše rodiny za všechny salesiány.
P. Ladislav
P.S. Pokud by měl někdo z vás dlouhou chvíli a chtěl se podělit s farností nebo se salesiány o něco hezkého, pište na: farnost@farnostsebranice.cz

1. Postní neděle

2. Postní neděle

3. Postní neděle

4. Postní neděle

Spread the love