Přeskočit na obsah
Domů » Chaloupka 2020 – starší holky 5-9. třída

Chaloupka 2020 – starší holky 5-9. třída

Rádi bychom vaši dceru pozvali na Dívčí tábor/Chaloupku pro starší holky 5.-9. třída, v termínu 8.-15. srpna 2020. Akci nabízíme, všem dívkám (5.-9. třídy), bez rozdílu bydliště, školy či náboženství. I přes vzniklé komplikace, věříme, že se Chaloupka uskuteční.

Pozměnilo se nám odevzdávání přihlášek- přihlášku si prosím vytiskněte, vyplňte a naskenujte (popřípadě vyfoťte) a pošlete zpět na email: oveckakler@seznam.cz  do 10.6. 2020. Originál si prosím uschovejte, budeme ho vybírat na začátku Chaloupky.

Přihláška

Ohledně placení a podrobných informací se vám ozveme později- po odevzdání přihlášky. (Čím dříve pošlete přihlášku, tím dříve budete vědět víc .)

Pokud máte možnost, prosím kontaktujte další rodiče nebo přímo děti, které by mohly mít zájem o naši Chaloupku. Děkujeme.

V případě komplikací či dotazů mě neváhejte kontaktovat na e-mail nebo na tel. číslo: 739 116 333.

Těšíme se na setkání na Chaloupce, vaši brzkou odpověď a konec karantény! 

Za celý chaloupkovský tým,

Klára Šturcová

Můžete se podívat na fotogalerii z minulého roku.

Spread the love