Přeskočit na obsah
Domů » Pozvánka – Příběh jedné ženy.

Pozvánka – Příběh jedné ženy.

Chtěla bych pozvat ženy a slečny v naší farnosti na zajímavé duchovní cvičení s Komunitou Blahoslavenství z Dolan u Olomouce pod názvem ,, Příběh jedné ženy“.Pro omezení,která máme v dnešní době,se rozhodli uspořádat duch.cvičení prostřednictvím internetu.Tímto způsobem je program  zpřístupněn i těm,které nechtějí nebo nemohou odjet na pár dní.Myslím,že by Vás mohla zaujmout i modlitba tancem,vše je vysvětleno ve videopozvánce.

S pozdravem Marie Kopecká

Duchovní cvičení je určeno pro ženy, které se ještě v minulosti neúčastnily výuky biblických tanců a modlitebních gest nebo pro ty, které se chtějí obnovit ve svém povolání ženy, hlouběji vstoupit do vztahu s Bohem a přijmout do svého života jeho pohled lásky a milosrdenství, který uzdravuje, očišťuje, utěšuje a obnovuje ve víře, naději a lásce.   

Tady se můžete přihlásit a získat podrobnější informace

Spread the love