Přeskočit na obsah
Domů » Pozvánka – Noc kostelů 2020

Pozvánka – Noc kostelů 2020

Proč letos navštívit v rámci Noci kostelů kostely, či kaple naší farnosti?

Zváni jste úplně všichni. Místní i přespolní, malí i velcí, pokřtění i nepokřtění. Vy, kteří denně chodíte okolo kostela do zaměstnání nebo na autobus a chybí Vám odvaha vstoupit. Máte možnost v pátek 12. 6. 2020.

Letošní Noc kostelů přichází v době, kdy se po týdnech přísných opatření znovu otvírají veřejné prostory a s nimi i kostely. Mnozí si rádi přijdou jen posedět, popřemýšlet nebo pobýt v tichosti. Jiní hledají ponaučení, kulturní zážitek nebo čekají překvapení.

To všechno Vás letos čeká! Na rozdíl od loňského společného autobusu, letos vyrazte po vlastní ose. Bude lepší, když se rozptýlíme. Můžete využít nabízené mapky a vyjet na kole (pěšky nechoďte o mnoho se ochudíte). 

 Těšíme se na Vás – organizátoři Noci kostelů

Program NOCI KOSTELŮ-FARNOST SEBRANICE

Vzpomínka na rok 2016 a Noc Kostelů v našem kostele.

Spread the love
Štítky: