Přeskočit na obsah
Domů » Novéna k Duchu svatému

Novéna k Duchu svatému

Od pátku 22. května se můžete společně se salesiány z Brna-Žabovřesk připojit k Novéně k Duchu svatému, která má v Brně-Žabovřeskách tradici již 15 let. Těšit se můžete na chvály, svědectví a společnou modlitbu. Přenos z kostela Panny Marie Pomocnice začne vždy ve 20.00 .
Přenos můžete sledovat na Yotube kanále Salesiáni Žabovřesky nebo prostřednictvím rádia Proglas.

Prožít novénu k Duchu svatému můžete i společně s Komunitou Blahoslavenství. Na této stránce v nejbližších dnech naleznete: litanie k Duchu svatému a krátký text na každý den, audio a video přednášky ke stažení, písně chvály a inspiraci pro každodenní modlitbu chvály. Dále zde bude odkaz na tabulku, kde bude možné se zapsat na přímluvnou modlitbu za vylití Ducha Svatého po telefonu. Živé vysílání vigilní mše svaté k Duchu Svatému začne v sobotu 30. května v 18:00.

Bohuslav Kysilka

Spread the love