Přeskočit na obsah
Domů » Vyhodnocení Velikonoční soutěže

Vyhodnocení Velikonoční soutěže

Kaple sv. Jana Nepomuckého Foto Tomáš Votřel

Vyhodnocení velikonoční soutěže proběhlo v tomto týdnu. Celkem se do soutěže zapojilo 15 jednotlivců/skupin. Fotografií se sešlo 1236. Podle zadání největšího počtu fotografií se stali vítězi tito účastníci:
1. místo -Doubkovci (351)
2. místo – Verča a Tom (319)
3. místo – Kysilkovi (172)
Zvláštní cenu za dokonalý popis fotografovaných míst dostávají Markétka a Jeníček (maminkám poděkování za taxi službu a zpracování fotek) a Tomáš V. za působivý dojem fotografií. Odměněni však budou všichni účastnící soutěže, v neposlední řadě za chuť účastnit se soutěže a čas, který tomu věnovali a také velkou nápaditost a vytrvalost, se kterou soutěž prošli. Odevzdání cen bude v neděli 7.6.2020 po velké mši svaté.

p. Ladislav Kozubík

Zde se můžete podívat na fotografie soutěžících. Přečtěte si i komentáře k fotografiím, kde se dozvíte zajímavé informace o památkách z okolí.
Bohuslav Kysilka

Terezka a Verunka Sommerová
Monika Jílková
Maruška a Hanča Drobná
Kysilkovi
Vojta Kopecký
Markétka, Jeníček a rodina Drobná
Kubík a Jeník Paulíčkovi
Tomáš Votřel
Doubkovci Lili
Ludmila Kopecká
Verča a Tom
Alena a Jiří Pohorských
Marie Drobná
Anna Kopecká


Spread the love