Přeskočit na obsah
Domů » OZNÁMENÍ – NEDĚLE 18.10.2020

OZNÁMENÍ – NEDĚLE 18.10.2020

Milí farníci,

v neděli 18.10.2020 je posvícení (Slavnost Posvěcení kostela) v Sebranicích a v Lubné. Účast věřící na bohoslužbách je z důvodu vládního nařízení velmi omezená. Mše svaté budou v obvyklém pořadí: v 7,30 a v 9,45 hodin v Sebranicích a 11,00 hodin v Lubné, ale pouze pro ty, kdo mají zapsanou intenci s omezením pro 6 lidí.

Ostatní věřící se mohou zúčastnit soukromé modlitby a adorace od 8,45 do 9,30 hodin a od 10,30 do 12,00 hodin v Sebranicích a od 8,00 do 10,50 hodin v Lubné, kdy bude také příležitost k svátosti smíření a svatému přijímání. V kostele může být vždy nejvíce 6 účastníků najednou, a je nutné přihlásit se do seznamu u paní Marie Šplíchalové z Lubné.

Pan biskup pro toto období uděluje dispens od povinnosti nedělní mše svaté pro všechny věřící, kteří se za současných omezení nemohou zúčastnit bohoslužeb. Velmi doporučuje rodinnou nedělní bohoslužbu, případně sledování TV NOE a rádia Proglas.

V důležitých záležitostech se můžete obrátit na kteréhokoli salesiána na faře, buď osobně, nebo prostřednictvím telefonu, e-mailu apod. Děkuji všem za pochopení a trpělivost.

P. Ladislav Kozubík

Spread the love