Přeskočit na obsah
Domů » Soutěž Mik-cache (MiKeška)

Soutěž Mik-cache (MiKeška)

Hra pro děti, ale nejen pro ně…

Z mnoha míst se ozývají hlasy, které touží vyjít ze sevření pandemie, udělat něco pro povzbuzení, oživení vztahů, propojení lidí…

V některých farnostech „streamují“ mše, modlí se přes internet, nabízejí manuály k rodinné bohoslužbě. To všechno jsou dobré věci, které mohou oživit společné dění v rodinách, v obcích i farnostech.

Nechceme zůstat pozadu, a proto nabízíme hru MIK-CACHE, které se může zúčastnit kdokoli, kdo má chuť vypravit se do přírody, najít nová neznámá místa, rozšířit sportovního ducha, a to za dodržení všech vládních nařízení pro současnou situaci.

Hra spočívá v hledání „Mikulášových schránek“ (MIK = sv. Mikuláš – patron naší farnosti a CACHE = schránka). Není tedy součástí světového Geocachingu!

Hra začíná 1.11.2020 a přihlásit se do ní můžete prostřednictvím formuláře, který si vyzvednete ve Velké síni v kostele v Sebranicích nebo se můžete přihlásit pomocí formuláře zde.

Ukončení soutěže bude 14.12.2020 a vylosování a vyhlášení soutěže v neděli 20.12.2020. Po přihlášení dostanete souřadnice dvaceti schránek, které jsou rozmístěny na území naší farnosti. Po nalezení schránek a splnění jednotlivých úkolů dostanete odpovídající počet indicií, které vám pomohou sestavit přibližně šest slov. Tato slova vám napoví HESLO celé soutěže, které je nutné k tomu, abyste byli zařazeni do konečného slosování o pěkné ceny. Je dobré mít s sebou někoho s „chytrým telefonem“, výhodou jsou datová připojení, ale pokud by s tím měl někdo potíž, může se vždy obrátit na pořadatele.

Možná to celé zní složitě, ale určitě jen na první pohled. Jak říká staré orientální pořekadlo: Cesta mnoha tisíc mil začíná prvním krokem. Ten důležitý krok – přihlášení je tedy před tebou.

Za pořadatele se na vás těší

Ladislav Kozubík

Pravidla soutěže:

  1. Soutěž probíhá od 1.11. do 14.12.2020. Vyhlášení soutěže proběhne 20.12.2020
  2. Zúčastnit se mohou týmy o minimálně dvou lidech
  3. K úspěšnému zdolání soutěže je zapotřebí mít v týmu alespoň jeden chytrý telefon s internetovým připojením, nebo si lze souřadnice najít např. doma na počítači (nejlépe si nalezené místo vytisknout na papír) a pak vyrazit „offline“. S sebou budete potřebovat tužku a fotoaparát k dokumentaci některých úkolů (stačí chytrý telefon s fotoaparátem).
  4. Pro získání indícií je vhodné navštívit všechna místa, ale minimální počet nalezených mikešek (a splněných úkolů) pro účast ve slosování je 15.
  5. Přihlášení do soutěže probíhá buď pomocí webového formuláře na stránkách www.farnostsebranice.cz, nebo pomocí přihlášky, kterou si můžete vyzvednout ve velké síni kostela v Sebranicích.
  6. Účastníci obdrží po přihlášení seznam souřadnic ukrytých mikešek očíslovaných 1-20. V každé ukryté kešce naleznete jak zajímavé informace o místě, tak také úkol(y), které je potřeba splnit a zaslat na faru (na email farnost@farnostsebranice.cz), do předmětu emailu napsat: SOUTĚŽ. Do emailu je třeba napsat číslo mikešky, správnou odpověď (případně fotografii do přílohy) a jméno týmu. Za každou správnou odpověď vám přijde část indície. Z jednotlivých indícií pak uhádnete heslo, které rovněž pošlete na výše zmíněný email.
  7. V mikešce naleznete také papírek, kam napíšete datum a jméno vašeho týmu.
  8. Účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním údajů z přihlášky výhradně pro komunikaci v rámci soutěže. Zaslané fotografie nebudou nikde zveřejňovány.
Spread the love
Štítky: