Přeskočit na obsah
Domů » Červená středa -#RedWednesday

Červená středa -#RedWednesday

Setkání na podporu pronásledovaných pro víru.
Středa 25. listopadu 2020.

Opět letos se naše obec připojí k této celosvětové iniciativě. Nasvícení kostela v Sebranicích a kaple na Pohoře je pouze jeden z mnoha viditelných projevů, jak na tuto problematiku upozornit. V tento den chceme více myslet a modlit se za lidi pronásledované pro své náboženské přesvědčení na celém světě. Základním poselstvím iniciativy je prosazování svobody vyznání, vzájemné tolerance ve společnosti a podpoření solidarity se všemi obětmi pro víru ve světě.
Kamil Votřel

Biskup Václav Malý zve na Červenou středu 2020

Srdečně Vás zveme na online konferenci „Pronásledování pro víru ve světě. Fakta a svědectví.“, která se uskuteční dne 25. listopadu 2020 od 13 hod.

Foto z minulého roku – Tomáš Votřel

Spread the love