Přeskočit na obsah
Domů » Soutěž Po stopách sv. Josefa začíná

Soutěž Po stopách sv. Josefa začíná

Milí farníci, začínáme soutěž zaměřenou k sv. Josefovi, jemuž papež František zasvětil tento rok. Celá soutěž má 18 úkolů, které budou vycházet na každý týden ve farním Slově na neděli. Je rozdělena na úroveň 1 (1. stupeň ZŠ) a úroveň 2, která bude poněkud obtížnější.

Zaregistrovaní účastníci mohou získávat body, za každý úkol dostanou nejvíce 3 body. Úkoly mohou řešit samozřejmě i neregistrovaní, ovšem bez nároků na body. Plný počet bodů získává ten, kdo správné řešení pošle do následujícího pátku od vydání Slova na neděli. Pozdější správná odpověď bude hodnocena 1 bodem. Účastníci si mohou vybrat mezi jednodušší a těžší úrovní; během soutěže mohou úroveň obtížnosti změnit, nebo splnit oba úkoly, vždy však dosáhnou nejvíce na 3 body. Soutěží jako tým (rodina nebo skupina) nebo jako jednotlivec. V případě nejasnosti můžete psát na farnost@farnostsebranice.cz.

Celou soutěž můžete sledovat v následujíci tabulce. Tabulku otevřete kliknutím na obrázek.

Každému přihlášenému družstvu je přiřazen Kód družstva, podle kterého může sledovat obdržené body za daný úkol. Zároveň může také sledovat jak si vedou soupeři.

Spread the love