Přeskočit na obsah
Domů » 4. kolo

4. kolo

Zadání

ÚROVEŇ 1:
V minulých úkolech jste si připomněli své příbuzné a naučili jste se modlitbu ke sv. Josefovi. Vyber si někoho, kdo nosí jméno Josef, ať už je to někdo z tvých příbuzných, spolužáků nebo od sousedů, a vymysli za něho svoji vlastní modlitbu ke sv. Josefovi. Text modlitby pošli s označením svého soutěžního kódu na emailovou adresu fary: farnost@farnostsebranice.cz
(U malých dětí se samozřejmě počítá s větší pomocí dospělých)

ÚROVEŇ 2:
Minulý týden jsme spolu s Josefem naslouchali Božímu hlasu ve snu. Umíš i Ty tiše naslouchat? Zkus se třeba na 1 hodinu uchýlit někam do ticha (třeba do přírody, do kaple, do pokoje), odstřihni se od všeho rušivého a prožij ten čas v tiché modlitbě s Bohem. Napiš pár vět o tom, jak se Ti to dařilo (nedařilo). Odpověď pošli s označením svého soutěžního kódu to na emailovou adresu fary: farnost@farnostsebranice.cz

Spread the love