Přeskočit na obsah
Domů » Postní duchovní obnova pro kluky

Postní duchovní obnova pro kluky

V minulých letech se stalo tradicí, že v době postní měla každá věková skupina svoji duchovní obnovu. Týkalo se to samozřejmě i kluků ze Základní školy. Letos, v době pandemické, už podruhé v řadě, tato aktivita nebude možná. Ba, jak se zdá, bude ještě hůř – šrouby se neustále utahují. Proto jsme vymysleli pro kluky obnovu soukromou. To znamená, že kluci projdou celou obnovou sami, při dodržení všech (vládních) příkazů, zákazů a doporučení.

Duchovní obnova bude v sobotu 20.3.2021 v Sebranicích. Začátek je v 9,00 hodin u fary a přihlásit se mohou kluci od 3. do 9. třídy, buď samostatně nebo jako sourozenecké skupiny. Menší kluci (1,2 třída) se mohou (po zvážení rodičů) také přihlásit, vždy však s doprovodem dospělého rodinného příslušníka.

Přesné instrukce vyjdou v dalším Slově na neděli a na farních webových stránkách, přihlásit se však můžete už nyní vyplněním tohoto formuláře.

Těšíme se na odvážné, nebojácné a soutěživé kluky.

Organizátoři z fary

Spread the love