Přeskočit na obsah
Domů » 5. kolo

5. kolo

ÚROVEŇ 1:

Sv. Josef byl dobrým řemeslníkem, pracoval jako tesař. Znáš nějaká další řemesla? Víš o někom, kdo se řemeslem zabývá? Za dodržení epidemiologických podmínek navštiv nějakého řemeslníka a zkus se dozvědět víc o jeho práci. Vyfoť jeho práci, nebo si s ním udělej selfie a foto pošli s označením svého soutěžního kódu na emailovou adresu fary: farnost@farnostsebranice.cz nebo nám o řemeslnících něco víc napiš či nakresli. Také můžeš zajet do Dolního Újezda–víc informací zjistíš na www.muzeum-dolniujezd.cz. (U malých dětí se samozřejmě počítá s větší pomocí dospělých)

ÚROVEŇ 2:

Nauč se něco nového, co přinese užitek Tobě, nebo Tvému okolí (např. nauč se šít roušky, udělat domácí paštiku, naštípat třísky, vyrobit domácí kosmetiku, svíčku, březové koště, vyřezat lžíci). Svůj výtvor samozřejmě vyfoť a pošli na emailovou adresu fary: farnost@farnostsebranice.cz

Spread the love