Přeskočit na obsah
Domů » 12. kolo

12. kolo

ÚROVEŇ 1:

   Sv. Josef s Marií nepocházeli z bohatých rodin, byli zvyklí žít v chudobě. Díky tomu se dokázali vžít do situace strádajících a pomáhat jim. Vím o někom ze svého okolí, kdo potřebuje pomoci? Jak bychom mohli pomoci zmírnit bídu? Zkus najít organizace, které chudým lidem pomáhají a vyber si věc, hračku, oblečení a daruj to vybrané organizaci. Nebo můžeš jít pomoci jako dobrovolník, nebo se za organizace pomodlit. Napiš, vyfoť, jakou věc jste darovali a pošli na emailovou adresu farnost@farnostsebranice.cz.

ÚROVEŇ 2:

   Vyber si jednu z organizací, která pracuje s lidmi bez domova a v azylových domech (můžete využít seznam některých organizací, které působí v ČR), a nějakým způsobem ji podpoř (dobrovolnictvím, finančním, nebo materiálním darem, modlitbou). Napiš, jak jsi pomohl (pokud finančně, nemusíš psát konkrétní částku), případně proč sis vybral právě danou organizaci.

Spread the love