Přeskočit na obsah
Domů » 17. kolo

17. kolo

Dobročinný jarmark

   Na svatodušní neděli 23.5.2021 proběhne v naší farnosti Dobročinný jarmark. Netýká se jen soutěžících v Soutěži sv. Josefa, ale všech farníků, kteří se chtějí zapojit. Vyzýváme proto všechny farníky, aby si připravili vlastní rukodělné výrobky, které mohou nabídnout k „prodeji“ ostatním lidem: věci ze dřeva, šité, háčkované a pletené výrobky, fotografie, kresby, ozdoby, tašky… Můžete napéct koláče, nabídnout různé druhy ovoce…

   Jakékoli vámi ručně vyrobené věci dodejte, prosím, do soboty 22.5.2021 na faru. Jarmark bude probíhat před kostelem v Sebranicích od 8,30 do 11,30 hodin. Pokud se jedná o potraviny (koláče apod.), prosíme, abyste je hygienicky zabalili. Výrobky, které se neprodají, budou k vyzvednutí na faře do neděle 30.5.2021.

   Výtěžek z jarmarku je určen na Betlém nenarozených v Hamrech u Hlinska a salesiánské misie v Bulharsku.

Pro soutěžící – úroveň 1 a 2:

Důležitá informace: Se svým výrobkem se vyfoťte a pošlete na farnost@farnostsebranice.cz, případně doneste a ukažte na faře.

Spread the love