Přeskočit na obsah
Domů » Zpěvy u jesliček

Zpěvy u jesliček

V neděli 2.1.2021 od 15.hodin se v našem farním kostele svatého Mikuláše rozezněly Zpěvy u Jeslí. Nejprve nám zahrály žestě skupiny Moravia Brass z Valašské Polanky, poté moc pěkně hrála, zpívala koledy a vánoční písně farní schola. Když pak zpívala Dominika Mastíková Ave Maria, všem se tajil dech. Závěr patřil básnickému dílu Václava Renče Zpěvy u jeslí, které zhudebnil Mgr. Josef Olejník. Slyšeli jsme ho v podání místních zpěváků pod odborným vedením paní učitelky Marie Heylové. O průvodní slovo se skvěle podělili Jára Flídr a Martinka Kysilková. Varhanního doprovodu se toto odpoledne ujal nám již dobře známý Matyáš Jůza. Zaplněný kostel do posledního místečka a dlouhý potlesk, jež sklízeli všichni účinkující, hovoří za vše.

Anna Klejchová

Spread the love