Přeskočit na obsah
Domů » ČTENÍ Z BIBLE

ČTENÍ Z BIBLE

V nedělní podvečer 23.1. jsme měli příležitost naslouchat Božímu slovu. Společně jsme četli ze Skutků apoštolů 1.-9. kapitoly. Na úvod krátce promluvil Pavel Kadlečík (promluvu si můžete poslechnout na konci). Řekl nám o vzniku jména Bible, proč máme Boží slovo a ne Boží slova a podal krátký úvod do Skutků apoštolů. Na konci jsme se všichni shodli, že je škoda pokračovat ve čtení až za rok. Takže, po domluvě s Pavlem Kadlečíkem, budeme pokračovat už možná o nějaké postní neděli.

Bohuslav Kysilka

Boží slovo má moc překonat to nejnebezpečnější zlo ve světě, totiž zlo, které je v nás samých. Má moc proměnit naše nitro. Toto slovo má dále moc každého z nás přivést k Otci a shromáždit nás kolem něho. (Aleš Opatrný)

Promluva Pavla Kadlečíka

Odkud pochází slovo Bible ?

Spread the love