Přeskočit na obsah
Domů » Turnaj ve stolním tenisu pro dospělé

Turnaj ve stolním tenisu pro dospělé

V sobotu 5. 3. 2022 se po dlouhých dvou letech v Kulturním domě v Sebranicích uskutečnil pingpongový turnaj neregistrovaných hráčů pod záštitou salesiánů. Turnaje se zúčastnilo celkem 39 hráčů ze Sebranic a širokého okolí. Celý den se nesl v duchu napínavých sportovních výkonů, přátelské atmosféry a fair play. Díky propracovanému hernímu systému a dostatečnému množství pingpongových stolů si všichni účastníci zahráli velké množství zápasů. Po vyrovnaných odehraných zápasech se celkovým vítězem stal Rostislav Češka ze Sádku. Na druhém místě se umístil sebranický účastník a organizátor Jiří Večeře a na třetím místě skončil Lukáš Propper rovněž ze Sádku. Závěrem bychom chtěli poděkovat gulášmistrovi Pavlu Kučerovi ze Sebranic a jeho asistentům za vynikající guláš a různé další speciality, bez kterých si už ani náš turnaj nedovedeme představit. Tento turnaj by se také nemohl uskutečnit bez našich štědrých sponzorů: ABPLAST, Atlantis Litomyšl, Farma Říha Sebranice, Jaroslav Zástěra, obec Sebranice, Pekárna Borová, Pekárna Bystré, Pekárna Hlinsko, SKH Sebranice.

Za organizační tým Anna Kopecká

Spread the love