Přeskočit na obsah
Domů » Farní pouť do Náchoda

Farní pouť do Náchoda

V sobotu 21. 5. 2022 se naše farnost vydala do působiště našeho rodáka Zdeňka Kubeše do Náchoda a do nedalekého Broumova, prohlédnout si klášter a starý dřevěný kostelíček. Jak tuto pouť popsat několika slovy. Milé přijetí otcem Zdeňkem. Krásný kostel na náměstí, kde se sloužila mše za naši farnost. Broumovsko, které se snaží povstat z popela a jeho obětaví a nadšení lidé. Příjemná rodinná atmosféra pouti. I počasí nám vyšlo.
Součástí pouti byla i vědomostní soutěž o otci Landovi. Zkuste si odpovědět na otázky z této soutěže.

  1. Kde se narodil
  2. Kde působil v 50-letech
  3. Jaký byl jeho oblíbený dopravní prostředek
  4. Jakého významného saleziána pokřtil
  5. Poslední jeho působiště
  6. V kterém roce zemřel

Velké poděkování patří otci Ladislavovy za duchovní náplň pouti a Pavlovi a Hance Kopeckým za výbornou organizaci poutě včetně soutěže.

Bohuslav Kysilka

Foto Bohuslav Kysilka – Člověk a víra

Spread the love
Štítky: