Přeskočit na obsah
Domů » Kurz výroby biblických postaviček

Kurz výroby biblických postaviček

V naší farnosti proběhne 16.-17.9. 2022 kurz výroby biblických postaviček. Kurz vedou dvě lektorky pod záštitou Českého biblického katolického díla, a na výrobu mají licenci. Záměrem kurzu je vytvořit početnou rodinku postaviček tak, abychom mohli oživovat úryvky z nedělního evangelia. Každý účastník dokončí jednu postavičku, proto prosíme o pomoc při jejich výrobě. Pracuje se převážně s jehlou, nití a lepidlem, ale nikdo nemusí mít obavy výroba se vysvětluje postupně a názorně. Vhodný věk účastníků je od 15 let. Zveme tedy slečny, ženy i babičky, ale i muže; v některých kurzech se aktivně zapojili. Za organizátory se těší Majka Kopecká. Kontakt na případné dotazy a přihlašování:tel. 777 076 797 nebo email kopmaj@seznam.cz

Spread the love