Přeskočit na obsah
Domů » Rychlé rande – příležitost pro nezadané

Rychlé rande – příležitost pro nezadané

Pro každého, kdo hledá, ale ještě nenašel, nabízíme mimořádnou příležitost vyzkoušet techniku rychlého rande. Jedná se o to, že během jednoho odpoledne budete mít příležitost poznat další podobně staré, stejně hledající… A co když to třeba zrovna ve vašem případě klapne?

Jak to funguje? Na setkání každý s každým v rámci kruhu bude vyhrazen určitý čas (například 4 nebo 7 minut). Na konci akce každý zaškrtne jméno toho, kdo ho zaujal a chtěl by na něj získat kontakt. Pokud bude zájem o kontakt z obou stran, budou kontakty poslány na obě emailové adresy. Další akce už je na osobní iniciativě účastníků. Na druhé straně, nemáte-li zájem nemusíte hledat složité důvody jak říci ne – stačí, když si nevyžádáte kontakt. Všechny informace jsou samozřejmě považovány za důvěrné a po skončení akce budou skartovány.

Přihlášení zde.

Přihlásit se je možné do 31. 1. 2023, akce je zdarma

  • Pořadatelem této akce je farnost Sebranice u Litomyšle, máte-li dotazy, můžete využít email: rychlerandesd@gmail.com
  • Rychlé rande je seznamovací technika, která prý může mít úspěšnost až 78%.
    Jistě, nemusí to nic znamenat a pořád je zde ještě těch zbylých 22%.
    Ale hlavu vzhůru, kdo nic nedělá nic nepokazí!
    Dopřejte tedy další příležitost sobě i ostatním.
    Kdo ví, třeba z toho něco bude…

Nejpozději do 3. 2. 2023 každému na email potvrdím, zda nás bude dost na to, aby se akce mohla uskutečnit.

Spread the love
Štítky: