Přeskočit na obsah
Domů » Pohádkový les

Pohádkový les

Pohádkovým lesem je již tradičně končením školní rok. Je umocněn tím, že co nevidět začnou prázdniny a požehnané volno od školy a všech povinností. Tak to zřejmě prožívaly děti se svými rodiči, když minulou neděli společně vyrazili za pohádkovými bytostmi. Naši animátoři jim připravili krásnou podívanou v lese prozářeném sluncem a také velmi zajímavé soutěžní úkoly. Děti se velmi rychle nechaly vtáhnout do hry, dokonce i ty menší, které se zpočátku bály a ostýchaly. Nic naplat, pohádky jsou pohádky a pohádkové bytosti, byť někdy vypadají strašidelně, ukáží se nakonec jako velmi přátelské a vstřícné. Bylo hezké vidět, jak postavičky z pohádek otvírají dětská srdíčka a dokáží vyloudit úsměv na tváři rodičů. Což v dnešní světě, který se mnohdy tváří pochmurně, můžeme považovat za jakýsi ‚bonus‘ 😊. Co dodat? Snad jen velké poděkování animátorům za jejich ochotu, důvtip při vymýšlení programu a postaviček i snahu udělat dětem rodičům radost, a Obecnímu úřadu Sebranice a SKM Sebranice za podporu celé akce.
Ladislav Kozubík

Foto: Bohuslav Kysilka – Člověk a víra

Spread the love
Štítky: