Přeskočit na obsah
Domů » Diecézní setkání mládeže

Diecézní setkání mládeže

V sobotu 25. listopadu se uskuteční Diecézní setkání mládeže. Jsou zváni všichni mladí ve věku 14-26 let (chce-li někdo ve věku 12 či 13 let, také může – v doprovodu staršího sourozence či kamaráda; chce-li někdo starší 26 let, jsou vítáni do přípravného týmu). Můžete se těšit na bohatý program, kde si každý najde to své. Více informací na plakátu a na webu diecezko.cz (pokud nechcete přijít o obědovou bagetu, přihlaste se do 20. 11. 🙂).
Letošní novinkou je předprogram, který se uskuteční pro náš vikariát v Litomyšli. Prožijeme spolu páteční večer, přespíme a v sobotu se společně vydáme na diecézko. 
Ráno na diecézko do Hradce pojede autobus, který zastaví v Bystrém, Poličce, Sebranicích, Dolním Újezdě a Litomyšli. Je třeba se na něj přihlásit (přihlášení dostanou pak přesné info o časech odjezdů). Cena 120 Kč za obě cesty. Kdo se zúčastní předprogramu nebo s námi pojede autobusem, vyplňte vikariátní přihlášku na tomto odkazu (nebo QR kód na plakátu): https://forms.gle/P7xe5WPgfm2jdYzt6

Spread the love