Přeskočit na obsah
Domů » Benefiční koncert pro DLAŇ ŽIVOTU

Benefiční koncert pro DLAŇ ŽIVOTU

Minulou neděli proběhl v naší farnosti benefiční koncert pro obecně prospěšnou společnost Dlaň životu v Hamrech u Hlinska. Velké poděkování patří všem, kdo akci připravovali a v neposlední řadě těm, kdo –obrazně řečeno dali svou kůži na trh – a účinkovali na koncertu: počínaje úvodní koledou v podání Katky Jílkové s varhanním doprovodem Ivana Klusoně, dále to byla schola ze Sebranic se strhujícím vystoupením koled a vánočních písní, Nina Kysilková s preludiem od Johanna S. Bacha, a nakonec malí ZUŠáci z Valašska se svým stínovým divadlem, Betlémským příběhem, jak to vidí děti, když jim ho dospělí povypráví.

Milá pro nás byla i návštěva sester Glogarových, Marie a Pavly, které se starají o správný chod azylového domu pro (budoucí) maminky a společně s dalšími pracovnicemi pomáhají jedněm z těch z nejpotřebnějších. Poděkování patří i vám, kteří jste koncert navštívili a vytvořili krásnou atmosféru, a ještě přispěli na dobrou věc. S potěšením jsme mohli poslat nadaci 31.480, – Kč, z toho 3 tisíce bylo vloženo ze žehnání domů (6.1.)
Ladislav Kozubík, farář

Článek na WEBu Dlaň životu https://dlanzivotu.cz/stalo_se/ohlednuti-za-vanocnim-beneficnim-koncertem-v-sebranicich/

Spread the love
Štítky: