Přeskočit na obsah
Domů » Akademie Dona Boska

Akademie Dona Boska

Nedělní odpoledne jsme měli o zábavu postaráno – mladí animátoři připravili spolu se školáky program, který nás měl pobavit, poučit a hlavně potěšit. A povedlo se jim to skvěle. Vtipní moderátoři, povedená představení a hbitá obsluha v kuchyni přispěli ke spokojenosti nás všech. Myslím si, že je opravdu obdivuhodné, jak mladí lidé berou na svá bedra takhle zodpovědné úkoly, kterých tak tak skvěle zhostili. Moc vám všem i s ostatními rodiči děkujeme a přejeme hodně inspirace do dalších ročníků akademie.
Eva Šímová

První číslo akademie odstartovali, a také jím vykouzlili úsměvy na tvářích, ti nejmenší ze školáků. A nejstarší naopak uzavřeli celou řadu hezkých vystoupení ostatních ročníků svou nápaditostí a živostí. Pochvalu a obdiv si zaslouží všichni. Přece však je vhodné poděkovat zvláště Lucce Kopecké, které všechna starost padla na hlavu, milým moderátorům Markétě a Ondrovi a v neposlední řadě všem, kdo pomáhali ať s nacvičováním, přípravou sálu a techniky, s občerstvením a úklidem; prostě se vším, co akademie vyžadovala. Myslím, že i O. Petr Zelinka, který nad celou Akademií držel pomyslnou ruku, a všem pomáhal, byl s průběhem spokojen.
Ladislav Kozubík

Spread the love
Štítky: