Rozhovor se sympatickým mladým muzikantem a produkčním Janem Filipi, který víru přijímal snad téměř doslova s mateřským mlékem. Jeho otec chtěl být kněz, jenže když přijel do salesiánské komunity ve východočeských Sebranicích, potkal tam ženu svého života a v Sebranicích už zůstal, jako manžel a otec čtyř synů. Jaké radosti a hlavně obtíže zažíval Jan v kostele ve svém dětském věku? O tom je překvapivě řeč hodně. Zato vůbec nezazní, že za kostelem jako dítě vypil své první pivo. Byli na to čtyři kamarádi. O své kapele říká, že je právě v plynulém dojezdu a proměňuje se v jinou kapelu. Po patnáctileté historii, která začala nápadem jednoho mladého bohoslovce na jedné faře. Janovi bylo tehdy deset. Takže i sem se klene salesiánské téma jeho rodiny. S Janem Filipi si povídá Jan Hanák.

Rozhovor v rádiu Proglas si můžete poslechnout zde