Rozpis nadcházejících událostí

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI v rozmezí od 14.6. do 27.10.2024

Den Čas Místo a text
pátek
14.6.
18:30 Sebranice : za Aloise Vopařila, manželku, syna, rodiče z obojí strany a manžele Bisovy a Víškovy
sobota
15.6.
10:00 Lubná : za rodáky z Lubné a za dobrodince kaple sv. Anny
18:00 Lubná : za manžele Jánovy a Dubišarovy
neděle
16.6.
07:30 Sebranice : za Pavla Šplíchala, rodiče, sourozence a duše v očistci
09:00 Sebranice : za Josefa Chadimu, bratry, švagra a celou rodinu
10:30 Lubná : za farnost
úterý
18.6.
07:00 Sebranice : za rodinu Gubátových
18:30 Široký Důl: za Boženu Kadidlovou, manžela a živé a zemřelé z toho rodu
středa
19.6.
07:00 Sebranice : za Verču Kubátovou
18:30 Lezník : za rodiče Křivkovy a živé a zemřelé z toho rodu
čtvrtek
20.6.
07:00 Sebranice : na poděkování za 55 let společného života a další pomoc a ochranu pro celou rodinu
18:30 Lubná : za Josefa Kopeckého, manželku, děti a duše v očistci
pátek
21.6.
07:00 Sebranice : za Karla Jílka a manželku ze Stříteže
17:00 Sebranice : Adorace před vystavenou Nejsvětější svátostí
18:30 Sebranice : na poděkování za dar života s prosbou o Boží pomoc a ochranu
sobota
22.6.
07:00 Sebranice : na poděkování a další pomoc a ochranu Panny Marie
18:00 Lubná : za Annu Klusoňovou, manžela, čtyři syny, vnuka a vnučku
neděle
23.6.
07:30 Sebranice : za farnost
09:00 Sebranice : za Jana Vostřela, snachu Růženku a Boží pomoc a ochranu pro celou rodinu
10:30 Široký Důl: na dobrý úmysl
pondělí
24.6.
07:00 Sebranice : za Václava Zindulku, zetě a ochranu pro celou rodinu
18:30 Sebranice : na poděkování s prosbou o Boží pomoc a ochranu Panny Marie pro celou rodinu
úterý
25.6.
07:00 Sebranice : za rodiče Kopeckých, děti a Boží pomoc a ochranu
18:30 Široký Důl: za Františka Dřínovského, manželku a živé a zemřelé z obou rodů
středa
26.6.
07:00 Sebranice : za živé a zemřelé z rodu Kuchtova a Bednářova a duše v očistci
18:30 Lezník : za Václava Mazala, rodiče a zemřelé z toho rodu
čtvrtek
27.6.
07:00 Sebranice : za zemřelé z rodu Sejkorových a duše v očistci
18:30 Lubná : za rodiče Mlynářovy a zemřelé z toho rodu
pátek
28.6.
07:00 Sebranice : za zlepšení zdraví
17:00 Sebranice : Adorace před vystavenou Nejsvětější svátostí
18:30 Sebranice : za Václava Křivku a manželku
sobota
29.6.
07:00 Sebranice : za Pavla Groulíka, manželku, rodiče a sourozence z obojí strany
18:00 Lubná : za Pavla Šplíchala, rodiče, sourozence a duše v očistci
neděle
30.6.
07:30 Sebranice : za farnost
09:00 Sebranice : za Františka Stříteského, manželku a děti
10:30 Lezník : za Jiřího Jílka a zemřelé z toho rodu
úterý
2.7.
07:00 Sebranice : za Annu Kalvodovou, manžela a zemřelé z toho rodu
18:30 Široký Důl: za Jana Sejkoru, sourozence a jejich rodiny
středa
3.7.
07:00 Sebranice : za Růženu Boštíkovou a požehnání pro rodiče a celou rodinu
18:30 Lezník : za víru pro Terezku a požehnání pro rodiče a celou rodinu
čtvrtek
4.7.
07:00 Sebranice : za Růženku Vomáčkovou, manžela, syna a zetě
18:30 Sebranice : za manžela, rodiče a Boží požehnání pro celou rodinu
pátek
5.7.
07:30 Sebranice : na prosbu o Boží pomoc a ochranu Panny Marie na životní cestě
09:00 Střítež : na požehnání Boží pro obyvatele Stříteže
18:30 Sebranice : za mládež naší farnosti a víru v rodinách
sobota
6.7.
07:00 Sebranice : za Jana Kopeckého a rodiče z obojí strany
18:00 Lubná : za Helenu Kovářovou, manžela, dva syny, dceru a vnuka
neděle
7.7.
07:30 Sebranice : za P. Josefa Landu, zemřelé z obojího rodu a duše v očistci
09:00 Sebranice : za Václava Jílka a živé a zemřelé z toho rodu
úterý
9.7.
07:00 Sebranice : za Libuši Beránkovou, manžela, rodiče a živé a zemřelé z toho rodu
18:30 Široký Důl: za zemřelé členy rodiny a příbuzné
středa
10.7.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
11.7.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
12.7.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
13.7.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
14.7.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
16.7.
07:00 Sebranice
středa
17.7.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
18.7.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
19.7.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
20.7.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
21.7.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
23.7.
07:00 Sebranice
středa
24.7.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
25.7.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
26.7.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
27.7.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
28.7.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
30.7.
07:00 Sebranice
středa
31.7.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
1.8.
18:30 Lubná
pátek
2.8.
18:30 Sebranice
sobota
3.8.
18:00 Lubná
neděle
4.8.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
6.8.
07:00 Sebranice
středa
7.8.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
8.8.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
9.8.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
10.8.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
11.8.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
13.8.
07:00 Sebranice
středa
14.8.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
15.8.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
16.8.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
17.8.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
18.8.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
20.8.
07:00 Sebranice
středa
21.8.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
22.8.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
23.8.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
24.8.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
25.8.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
27.8.
07:00 Sebranice
středa
28.8.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
29.8.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
30.8.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
31.8.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
1.9.
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
3.9.
07:00 Sebranice
středa
4.9.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
5.9.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
6.9.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
7.9.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
8.9.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
10.9.
07:00 Sebranice
středa
11.9.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
12.9.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
13.9.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
14.9.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
15.9.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
17.9.
07:00 Sebranice
středa
18.9.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
19.9.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
20.9.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
21.9.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
22.9.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
24.9.
07:00 Sebranice
středa
25.9.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
26.9.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
27.9.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
28.9.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
29.9.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
1.10.
07:00 Sebranice
středa
2.10.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
3.10.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
4.10.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
5.10.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
6.10.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
8.10.
07:00 Sebranice
středa
9.10.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
10.10.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
11.10.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
12.10.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
13.10.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
15.10.
07:00 Sebranice
středa
16.10.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
17.10.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
18.10.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
19.10.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
20.10.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu
úterý
22.10.
07:00 Sebranice
středa
23.10.
07:00 Sebranice
18:30 Lezník
čtvrtek
24.10.
07:00 Sebranice
18:30 Lubná
pátek
25.10.
07:00 Sebranice
18:30 Sebranice
sobota
26.10.
07:00 Sebranice
18:00 Lubná
neděle
27.10.
07:30 Sebranice
09:00 Sebranice
10:30 Podle rozpisu